Kontakt

Jmenuji se Michaela Kroupová a pěstování afrických fialek se věnuji více než 15 let. Dlouhá léta se jednalo o různé bezejmenné odrůdy z obchodů, teprve počátkem roku 2013 jsem začala pěstovat také odrůdové fialky. Z nesmělých začátků se postupem času vyklubala sběratelská vášeň. Nové odrůdy nakupuji u prověřených zahraničních pěstitelů. Kromě samotného pěstování se věnuji také osvětové činnosti a křížení nových kultivarů. Od roku 2017 jsem členkou AVSA (African Violet Society of America).

Bc. Michaela Kroupová

zatinka.km(zavináč)gmail.com

Upozorňuji návštěvníky, že jsem autorkou pouze tohoto webu - www.fialka.zaweb.cz. Veškeré texty a fotografie, pokud není uvedeno jinak, jsou mým osobním vlastnictvím. S jinými webovými stránkami, které kopírují moje fotografie, videa a články v doslovném znění a následně okrádají důvěřivé zájemce o peníze, nemám nic společného. Z mé strany probíhá veškerá komunikace pouze přes tyto webové stránky, přes výše uvedený e-mail, případně přes facebook. Buďte obezřetní!

Pokud chcete některé texty publikovat na svých webových stránkách nebo v časopisech, můžete tak samozřejmě učinit, ale uveďte prosím alespoň odkaz na tento web. Dala jsem si s ním opravdu mnoho práce. Prosím, nevydávejte texty za své, ale přiznejte statečně, že článek za vás napsal někdo jiný :-) Děkuji.

Úvodní strana | Administrace | Michaela Kroupová, 2013-2019